KONST / Litografier / Färglitografi 3182050
*
nr 318 2050
Färglitografi
45x60, Nilsson & Knall, 251/360
Utrop:
100 kr
Såld:
450 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 juni 2004
kl 16:00:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
9/6 14:55:44
1
100 kr
9/6 18:38:08
2
150 kr
10/6 11:55:16
1
250 kr
14/6 13:57:54
3
250 kr
14/6 13:58:47
3
300 kr
14/6 14:05:46
1
ledande budet*
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad nilsson & knall
-
3293 Färgetsning
Bo Cronqvist (f. 1948), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:42
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:46
-
3257 Färglitografi
2 st, Leif Rönn (f. 1939), Sverige. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:09
-
3202 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:23
-
3204 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 19:43
-
3203 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:49
*
Färglitografi
nr 318 2050
Färglitografi
45x60, Nilsson & Knall, 251/360
Utrop: | 100 kr |
---|---|
Såld: | 450 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 14 juni 2004 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
9/6 14:55:44 | 1 | 100 kr |
9/6 18:38:08 | 2 | 150 kr |
10/6 11:55:16 | 1 | 250 kr |
14/6 13:57:54 | 3 | 250 kr |
14/6 13:58:47 | 3 | 300 kr |
14/6 14:05:46 | 1 | ledande budet* |
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad nilsson & knall
-
3293 Färgetsning
Bo Cronqvist (f. 1948), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:42 -
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:46 -
3257 Färglitografi
2 st, Leif Rönn (f. 1939), Sverige. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:09
-
3202 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:23 -
3204 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 19:43 -
3203 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:49